הקליניקה

בשנותיי כמטפלת נדהמתי לגלות עד כמה אנשים מוכנים להשלים עם סבל וכאב כחלק מחייהם:  בעיות עיכול למיניהן, בעיות נשימה, עודף משקל, אכילת יתר, חולשת מערכת החיסון, תשישות ועייפות, חוסר איזון הורמונלי, בעיות פוריות, מחזור לא סדיר, תופעות גיל המעבר, קנדידה, בעיות שינה, קשב וריכוז, דיכאון וחרדה, בלוטת התריס, מחלות עור, פטרת, אקנה ועוד. 

לפי תפישת עולמי, זוהי דרכו של הגוף לתקשר איתנו, כך הוא מודיע שהוא זקוק לעזרה, לשיקום ולתמיכה. 

כך הגוף מדבר, וכשמתחילים להקשיב לו, השיפור בתחושות מורגש, זאת אני יודעת מתוך אלפי התהליכים שליוויתי בקליניקה, והן מתוך סיפורי האישי (הצלחתי להתגבר על תשישות, מיגרנות, פטריה וגינלית ודכדוך, באמצעות תהליך שינוי, וכך גם התוודעתי לתחום).

ה"אני מאמין" שלי הוא כי לגוף יש כוחות ריפוי טבעיים ובאפשרותנו לעורר אותם לפעולה טובה יותר. 

אני שמה דגש מיוחד על נושא הרפואה המשולבת ומאמינה מאוד בסינרגיה בין הרפואה הקונבנציונלית לרפואה הטבעית. במקרה הצורך, הטיפול נעשה בשיתוף הרופא המטפל.

 

במי אני מטפלת? בימים אלו אני מעניקה ייעוץ אישי אך ורק למשתתפי הקורסים איך להיות (קצת) יותר בריאה ומאושרת  או דימוי גוף חיובי. רק מי שמשתתף בתהליך שינוי הרגלים יכול לקבוע גם פגישת ייעוץ אישית בתוספת תשלום. 

מטרת הייעוץ האישי היא להוסיף מענה ספציפי לחוסר איזון פיזי ו/או נפשי שהאדם סובל ממנו, כולל התאמת תוספי תזונה וצמחי מרפא באופן אישי.

על שיטת הטיפול

  • תזונה טבעית

  • צמחי מרפא

  • ארומתרפיה

  • פרחי באך

  • פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס

  • אימון הוליסטי

איך אני מטפלת?

אני מטפלת ברפואה טבעית בדגש על תזונה, צמחי מרפא וארומתרפיה, מתוך הסתכלות הוליסטית על האדם שמולי ולא רק על הבעיה הרפואית או התסמינים עליהם הוא מדווח, תוך תמיכה בפן הרגשי באמצעות מיינדפולנס ודמיון מודרך. מניסיוני המקצועי למדתי שתופעות המפריעות לאיכות החיים ניתן להעלים (או לפחות למזער) על ידי ניהול מאוזן של התזונה והרגלי האכילה, תנועת הגוף, הפחתת המתח, נשימה ופיתוח מודעות רגשית. 

אני מרגישה שהייעוד שלי הוא, בין היתר, לעורר באנשים את התשוקה לקחת אחריות על הבריאות שלהם, להאמין שהם יכולים להרגיש טוב ולחוות פחות כאב, להיראות טוב ולהיות יותר שמחים.

לקביעת פגישה