מי אני?

פרוייקט האמהות הוא החשוב ביותר בחיי, אני קודם כל אמא של שילה וארבל.
לצד האמהות והזוגיות, אני במסע מתמיד לחיפוש האיזון המדוייק בין כל תחומי העיסוק והעניין שלי והם רבים ומגוונים:

ליאון ואני מגישים יחד את התכנית היומית "פאולה וליאון" בשידורי קשת מאז 2015, אנחנו גם מגישים את הפודקאסט "יחסינו לאן" העוסק בזוגיות וביחסים.

מאז שנת 2010, אני מעבירה הרצאות וקורסים הן בארגונים המובילים במשק והן במסגרת הקליניקה הפרטית. הקורסים שבניתי משלבים את הכלים האפקטיביים ומבוססי המחקר לביסוס הרגלים לחיים בריאים : תזונה, מיינדפולנס ודימוי גוף חיובי.

יש לי קליניקה לייעוץ אישי שבה קיבלתי אלפי מטופלים לאורך השנים. כיום, בשל אילוצי לוח-זמנים, אני מספקת ייעוץ אישי אך ורק לבוגרי הקורסים שאני מנחה. העברתי במשך עשור כ-500 סדנאות לבישול בריא במטבח שלי!

בנוסף לקליניקה הפרטית, עבדתי ביחידה לרפואה אינטגרטיבית במערך האונקולוגי בבית החולים "איכילוב" כיועצת תזונה וצמחי מרפא וכן כמרצה בחוג לנטורופתיה במכללת "רידמן לרפואה משלימה".

התמכרתי ללימודים כשהמורים הפסיקו להכריח אותי ומאז אני לא מפסיקה, אני סטודנטית נצחית וסקרנית, ובאמתחתי מגוון הסמכות ותארים: אני בוגרת תואר ראשון במשפטים ולימודי תקשורת באוניברסיטת תל-אביב, מוסמכת בלימודי תזונה טבעית, צמחי מרפא, פרחי-באך, רפלקסולוגיה ואירידיולוגיה מטעם "מכללת רידמן לרפואה משלימה", בוגרת מכון "האקומי" לפסיכותרפיה מוכוונת מיינדפולנס, בוגרת לימודי אימון הוליסטי וכיום סטודנטית לתואר שני במחקר תרבות באוניברסיטת תל-אביב, שם אני חוקרת את תרבות הדיאטות והסגידה לרזון והשפעתה על דימוי הגוף ועל תפיסת העצמי.

אם תשאלו אותי מה הייתי עושה בזמני הפנוי, לו היה לי כזה, אענה שהתשוקה הגדולה שלי היא להתכרבל על הספה עם ליאון, שילה וארבל, פטצ'ולי, טייגר-לילי ואמילי (החתולים), אלביס, גרטל ובלונדי (הכלבים) שאנחנו מגדלים יחד ולצחוק או לשיר או פשוט לבהות.

שלושת הספרים שהכי השפיעו עלי בחיי הבוגרים הם "אישה בת שלושים" של אונורה דה בלזאק, "אמנות האהבה" של אריך פרום ו"פמיניזם זה לכולם" של בל הוקס.  כילדה הייתי תולעת ספרים, אין ספק שהספר שאותו קראתי מספר רב של פעמים הוא "פוליאנה".

אני מעריצה את יו-2 ואת בונו בפרט מאז שהייתי בת 12, ואוהבת מאוד את סוזן ווגה, ניקו ואת הפיקסיז.

יש חשיבות רבה בעיני לשיתוף כן של רגעי משבר ולא רק של רגעי הזוהר ההצלחה שמצטלמים יפה באינסטגרם, כי אפשר ללמוד להתפתח מתוכם. אין דבר כזה כישלון אם את לומדת את עצמך להמשך הדרך.

אני מרצה בארגונים ובחברות ומרצה לקהל הרחב וכן לקהל מקצועי. מעבירה הרצאות מזה עשור ברחבי הארץ וגם בחו"ל.
מאז הקורונה ההרצאות בזום תופסות תאוצה גם מחוץ לישראל ואני מוצאת את עצמי מרצה לאנשים מאוסטרליה, דרום צרפת, ניו יורק, סן פרנסיסקו, ארגנטינה, איטליה, בריטניה ועוד .
זה אולי הדבר המגניב היחיד עבורי בכל הקורונה המשוגעת הזו.
אחד הדברים שאני הכי גאה בהם הוא שבשנת 2018 נבחרתי מטעם ההסתדרות הציונית העולמית כאחת המרצות הבולטות בישראל ונשלחתי להרצות בפני קהילות יהודיות בארגנטינה. בהרצאות ובקורסים שלי אני מחברת בין התחומים השונים שמרכיבים את ארגז הכלים שלי באמצעות קישורים מחקריים ובאמצעות הנגשת החומר המדעי לפרקטיקות מעשיות שכל אדם יכול ליישם בבית.
אני מאוד משתדלת לשלב מלבד הידע המבוסס, גם כמה שיותר הומור, גם כי זה ידוע שכשצוחקים לומדים ומפנימים טוב יותר, וגם כי אני אוהבת בעצמי לצחוק, וכן, אני מאלו שנוהגת לצחוק מהבדיחות של עצמי בלי בעיות בכלל.
מאוד חשובה לי המעטפת שכוללת מחקרים מדעיים עדכניים כי אנחנו חיים בעולם שיש בו המון מומחים מטעם עצמם שלא נתמכים בעובדות.
אני חושבת שאני מעין צינור שתפקידו למצוא את המידע הכי איכותי עבור הקהל שלי ולהעביר אותו הלאה, אני פשוט מנגישה אותו דרך הפילטר האישי שלי, של שפה בהירה וברורה, ומשלבת בתוכו את העצות המעשיות מתוך ניסיוני האישי והמקצועי.

דברו איתי

בבסיס הגישה שלי נמצאים שבעת העקרונות שהם לב האמונה שלי:

  • חשיבה ביקורתית
  • השראה ולא השוואה
  • האדם הוא המומחה לחייו והמסע מתחיל בהקשבה למי שמבקש שינוי
  • מתינות והדרגתיות הן הבסיס לתהליך אמיתי ואיכותי
  • התמקדות במה שכן חשוב לעשות ולא במה שלא כדאי לעשות
  • שינוי הרגלים מתוך קבלה וכבוד ולא מתוך הימנעות ופחד
  • מידע מהימן מבוסס מחקר

 

לוח אירועים

Vector Smart Object11
14/03/22

דימוי גוף חיובי – הקורס השלם

אונליין

Vector Smart Object11

הקורס השלם והמקיף לדימוי גוף חיובי.

הזמינו הרצאה
24/04/22

איך להיות (קצת יותר) בריאה ומאושרת

אונליין

Vector Smart Object11

תהליך תזונתי לאיזון הבריא הנכון עבורך.

הזמינו הרצאה
08/08/22

אכילה אינטואיטיבית

אונליין

Vector Smart Object11

רשימת ההמתנה בנייד 054-5420175

הזמינו הרצאה